Norwegia: inżynier(konstrukcje aluminiowe), Brygadzista (aluminium i stal)

Dla naszego norweskiego partnera poszukujemy doświadczonych pracowników:

1. Inżynier konstruktor: stal i aluminium
Obowiązki:
Projektowanie, tworzenie dokumentacji i rysunków technicznych, kosztoryswanie.
Podst. wymagania:
Kierunkowe wykształcenie, min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie (stal i aluminium), znajomość jęz. angielskiego, wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz procesów technologicznych, znajomość programów CAD.
Praca na terenie Norwegii.
Aplikacje:w tytule nazwa stanowiska oraz CV w jęz. ang. i polskim.

2. Brygadzista: konstrukcje z aluminium
Obowiązki:
Praca w zespole i nadzór nad grupą polskich pracowników montujących konstrukcje z aluminium.
Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie (produkcja konstrukcji aluminiowych), znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w zarządzaniu pracy zespołu (warunek konieczny), znajomość jęz. angielskiego
Praca w Norwegii, płd. Europie i Azji.
Zdjęcie piewsze
Autor: Piotr Maj | 2014-01-31 13:09:45
Email: skandynawia@outlook.com
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)