Przedstawiciel ds.Odszkodowań

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. poszukuje agentów oraz menadżerów:

Zadania

- Pozyskiwanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
- Podpisywanie umów i kompletowanie dokumentów niezbędnych w procesie likwidacji szkody
- Obsługa po sprzedażowa
- Rozbudowa własnej struktury sprzedaży na terenie Polski i za granicą
- Szkolenie nowych przedstawicieli

Oferujemy

- Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne
- Szkolenia wspomagające rozwój zawodowy
- Szkolenia praktyczne z doświadczonymi agentami
- Program wsparcia działu sprzedaży i szkoleń
- Rozbudowany system motywacyjny
- Auto dla liderów zespołów- business class

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- wiek powyżej 25 lat

Mile widziane osoby mające kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach, agenci ubezpieczeniowi, menadżerowie MLM, przedstawiciele handlowi oraz ambitne i kreatywna osoby chcące zdobyć kompetencje w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej

Jeśli wśród Twoich znajomych są osoby potrzebujące pomocy w uzyskaniu należnych roszczeń, wyślij swoją aplikacje i wykonaj pierwszy „krok” we współpracy z Nami.
Zdjęcie piewsze
Autor: Jakub Górny | 2015-06-16 11:21:27
Email: j.gorny@euco.pl
Telefon: 883433322
Lokalizacja: Mazowieckie (MIłkowice)