ATRAKCYJNA PRACA DLA OPIEKUNEK W NIEMCZECH

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC

Oferta ważna: SIERPIEŃ - WRZESIEŃ
Lokalizacja: BORCHEN (Nadrenia Połnocna-Westfalia)
PROFIL PODOPIECZNEGO:
Opieka dotyczy Pana w wieku 87 lat, ważącego 80 kg, cierpiącego na demencję, choroby układu serca ( ma wstawiony rozrusznik) oraz nietrzymanie moczu (używa wkładek). Senior ma problemy ze słuchem oraz chodzeniem. Porusza się przy pomocy balkonika.
Podopieczny mieszka wraz z żona (nie wymaga opieki, całkowicie sprawna) w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dom jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (brak progów). W wyposażeniu posiada kule ortopedyczne, podnośnik do wanny, schodołaz, oraz łóżko pielęgnacyjne.
Senior ma zagwarantowanego Pflegediesnt, który podaje lekarstwa. Dodatkowo przychodzi pomoc domowa.
Opiekunka ma zagwarantowany pokój ze standardowym wyposażeniem, oddzielną łazienkę oraz Internet.
Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
• pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych (zmienianie wkładek) oraz podczas roz- i ubierania, czesanie;
• pomoc w transferze na łóżko;
• pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (sprzątanie, prasowanie itp.);
• obecność podczas wizyty u lekarza;
• dotrzymywanie towarzystwa oraz spacery z podopieczną.

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym;
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
• ukończony 25. r.ż.;
• gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;
• prawo jazdy;
• osoba niepaląca.

OFERUJEMY:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: maja.klosek@angelcare24.eu;
lub
- zadzwoń na nr +48 733 838 900
Zdjęcie piewsze
Autor: Maja Kłosek | 2017-07-18 13:51:38
Email: maja.klosek@angelcare24.eu
Telefon: 733 838 900
Lokalizacja: Warmińsko mazurskie (Mikołajki)