Lekarz Ortodonta

Kariera Service - Agencja Zatrudnienia nr 8087 firma doradczo-usługowa specjalizująca się w rekrutacji i selekcji personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Obecnie dla naszego Klienta firmy, z branży medycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref. ORT/KRK/2013
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Profilaktyka, diagnoza i leczenie wad zębowych i zgryzowych,
• Korygowaniem nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk,
• Korygowanie wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lekarskie,
• Doświadczenie na stanowisku ortodonty,
• Znajomość języka angielskiego mile widziana,

Nasz klient oferuje:
• Umowę o pracę,
• Pracę na pełen etat,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Motywacyjny system wynagrodzeń.

CV prosimy przesyłać na adres: praca@karieraservice.pl, w temacie prosimy wpisać nr ref.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
www.karieraservice.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: Olaf | 2013-07-21 20:27:51
Email: praca@karieraservice.pl
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)