Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

Praca tymczasowa
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
• Wytrzymałość fizyczna
• Pełnoletność - wymóg konieczny
• Umiejętność pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Concept Plus Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. kom. 504 969 105
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. 17 878 70 26
17 862 20 26
Zdjęcie piewsze
Autor: Concept plus | 2021-06-01 14:22:05
Email: ase@cp-personal.com
Telefon: 504969105
Lokalizacja: Podkarpackie (Rzeszów )