OPIEKA NAD PANEM W MONACHIUM - OD 1.07 - PREMIE

FIRMA ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.
Obecnie poszukujemy opiekunki do Pana w Monachium
TERMIN WYJAZDU: od 1.07

Profil podopiecznego:
Pan ma 81 lat, waży 90 kg przy wzroście 183. Podopieczny ma raka na opłucnej, cierpi na demencję, inkontynencję, Parkinsona oraz cukrzycę. Pan porusza się przy pomocy balkonika bądź na wózku.
Warunki mieszkaniowe:
Pan mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem. Żona podopiecznego jest osobą niesłyszącą, aczkolwiek nie wymaga opieki . Po wyjeździe córki w domu będą psy.
Dla opiekunki:
Opiekunka ma do dyspozycji dwa pokoje, telewizor, osobną łazienkę oraz dostęp do Internetu. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:
- wsparcie podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych oraz roz- i ubieraniu
- zmiana pieluchomajtek
- pomoc w wykonywaniu transferu
- wsparcie podczas spożywania posiłków
- prowadzenie gospodarstwa domowego oraz przygotowywanie posiłków
- dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

- dobra znajomość znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 388 300
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2017-06-21 15:25:02
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: +48 733 388 300
Lokalizacja: Warmińsko mazurskie (Warlubie)