Pomocnik Produkcji -12,00?/h + bezpłatna kwatera i dojazdy

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI WENTYLATORÓW
Miejsce pracy: Niemcy
(okolice Schwäbisch Hall, rejon Badenia-Wirtembergia)

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie zajmującą się produkcją wentylatorów. W związku z rozwojem firmy posiadamy wolne wakaty w fabryce w Niemczech, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości w okolicach Schwäbisch Hall.

Opis stanowiska:
Praca przy produkcji i montażu wentylatorów.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Wcześniejsze doświadczenie w pracy z obróbką metalu lub przy produkcji elementów metalowych (w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie);
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali,
• Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (zrozumienie prostych poleceń przełożonego),
• Gotowość do podjęcia długoflowego zatrudnienia na terenie Niemiec.
• Mile widziane prawo jazdy kat.B (auta, aby dojeżdżać zapewnia pracodawca).

Naszym Pracownikom zapewniamy:

• Stawka 12,00€/h ,
• Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy;
• Praca minimum 40h/tygodniowo - możliwe nadgodziny w weekendy!!!
• Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
• Terminowe przelewy,
• Opiekę Konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),
• Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny: + 48 508 162 832

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!
Zdjęcie piewsze
Autor: Mondi Polska | 2017-07-14 12:15:15
Email: praca@mondi-polska.pl
Telefon: 508162832
Lokalizacja: Dolnośląskie (Mondi Polska)