DETEKTYW, WYWIADOWCA GOSPODARCZY, DOCHODZENIOWIEC

OBOWIĄZKI:
-gromadzenie materiałów dowodowych
-przygotowywanie i sortowanie materiałów
- kwalifikacja czynów pod kątem przestępstw gospodarczych

WYMAGANIA:
-wykształcenie średnie wysoko poziom kultury osobistej
-łatwość nawiązywania kontaktów
-dyscyplina i zaangażowanie w pracy
-umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie narzędzia pracy
-stabilne warunki zatrudnienia
-profesjonalną opiekę prawną Radców Prawnych i Adwokatów

NIE WYMAGAMY LICENCJI, ZATRUDNIMY OSOBY PO SŁUŻBIE CYWILNEJ LUB NA EMERYTURZE Zapewniamy szkolenie wdrażające do wykonywania zawodu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@sygnia.pl.
Autor: Sygnia S.C | 2016-06-02 20:24:00
Email: praca@sygnia.pl
Telefon: +4810000000
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)