Poszukuje Przedstawicieli Handlowych w regionie Dolnyśląsk

Firma Amos-Mineral s.r.o. oddział w Polsce producent słowackiej wody oraz napoi Korytnica poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w regionie Dolnyśląsk
Opis stanowiska:
•pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
•budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie,
•realizację planów sprzedaży,
•budowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z jej standardami.
Wymagania:
•doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy
•umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
•gotowości do mobilnego charakteru pracy,
•znajomość rynku żywności
•umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
•pracowitość i efektywność,
•bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
•prawojazdy katergoria B
Oferujemy:
•Umowa zlecenie, wynagrodzenie prowizyjne.
Zainteresowanych prosze o kontakt 746488222, 533866118 lub adres email : amos-services@o2.pl
Autor: Rafał | 2013-07-15 11:12:12
Email: amos-services@o2.pl
Telefon: 746488222
Lokalizacja: Dolnośląskie (Ząbkowice Śląskie)