BLACHARZ / Monter wentylacji, fasad z j. ang.- Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudniania nr 364.

Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko :

BLACHARZ / Monter wentylacji, fasad z j. ang.
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref: BMwf/ZS/Nor/09.12

Zadania:
•praca na warsztacie przy produkcji kanałów wentylacyjnych i elementów fasad (różnego typu blacha)
•w mniejszym stopniu praca na montażu na budowach
•praca na wysokości

Wymagania:
•wykształcenie jako blacharz
•min. 3 lata doświadczenia jako blacharz warsztatowy / dachowy
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•umiejętność obsługi narzędzi maszyn do produkcji metalowej
•dobra znajomość angielskiego

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
•W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
•Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
•Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z : zezwoleniem na prace, kartą podatkową, meldunkową oraz uzyskaniem zasiłku rodzinnego. Część dokumentów jest przygotowywana w Polsce przed wyjazdem.

W Norwegii:
•Legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
•Umowę na okres próbny 3 mc. Możliwość przedłużenia po okresie próbnym.
•Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie europejskich standardów: 158, 40 NOK brutto/h
•Dodatki za dojazd do pracy
•Zakwaterowanie na terenie Norwegi już od 1800-2500 NOK / 2 tygodnie
•Ubezpieczenie na terenie całej Unii Europejskiej
•Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc
•Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email : agata.golab@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Autor: Agata Gołąb | 2012-09-14 11:46:22
Email: agata.golab@adecco.com
Telefon: 695060541
Lokalizacja: Świętokrzyskie (Kielce)