Programista.Net

Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

- praktyczna znajomość technologii C#.NET, ,

- mile widziana znajomość ASP.NET, HTML, CSS,

- praktyczna znajomość MSSQL (T-SQL),

- znajomość środowiska Windows w zakresie obsługi i konfiguracji AD i IIS 6.0 i nowszych,

- doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem powyższych technologii,

- znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

- praca na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Cele i zadania:

- samodzielna implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych,

- testowanie oprogramowania,

- dokumentacja kodu źródłowego

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki płacowe,

- możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia),

- pracę w młodym profesjonalnym i zgranym zespole,

- również samodzielne prowadzenie projektów,

- możliwość realizowania własnych pomysłów

- elastyczne godziny pracy,

- umowę o pracę

- pracę w komfortowych warunkach – ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe,

- bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych,

- wyposażona kuchnia i jadalnia,

- pomoc we wdrożeniu w pracę,

- wyjazdy integracyjne :)

- imprezy sportowe,

- zapewniamy mieszkanie,
- pomagamy w relokacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w tytule stanowiska na adres poczty elektronicznej:

praca@polsoft.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).”
Autor: Polsoft | 2014-11-28 15:47:48
Email: mgrzybek@polsoft.pl
Telefon: 32 354 91 04
Lokalizacja: Śląskie (Katowice)