Stolarz/Pomocnik stolarza

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ingolstadt-Niemcy

Zakres obowiązków:
- praca przy składaniu mebli na zakładzie
- montaż mebli u klienta

Wymagamy:
- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu stolarz lub dyplomu czeladnika/mistrza w zawodzie stolarza
- komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego
- doświadczenia przy montażu mebli
- znajomości rysunku technicznego
- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o prace na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: POMSTOL/2014/DE
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2014-12-02 12:47:32
Email: logistyka@euro-labora.com
Telefon: +48324172056
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)