Pracownik magazynu/kierowca busa przewóz osób

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Freiburg

Zakres obowiązków:
- proste prace na magazynie wysyłkowym oraz przewóz pracowników do pracy

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kategorii B
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt
- własny bus do przewozu osób (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (pełen pakiet socjalny, świąteczne i urlopowe)
- niemiecki warunki zatrudnienia
- stała praca
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BUS/2014/DE
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2014-11-04 12:03:55
Email: logistyka@euro-labora.com
Telefon: 0327010233
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)