pomocnik spawacza

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko: pomocnik spawacza
Nr ref.: 37749 Praca tymczasowa
Lokalizacja: Sońsk

Zakres obowiązków:
• spawanie lekkich konstrukcji stalowych i metalowych

Oczekiwania:
• umiejętność spawania
• odpowiedzialność, samodzielność
• wysoka motywacja do pracy
• umiejętność pracy w zespole

Oferta:
• umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
• opiekę konsultanta na terenie zakładu
• możliwość zdobycia doświadczenia
• możliwość przejścia na stałe do organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Autor: Aneta Łatczak | 2016-05-25 23:25:33
Email: aneta.latczak@randstad.pl
Telefon: 501331302
Lokalizacja: Mazowieckie (Sońsk)