praca w Belgii / Brygadzista monterów rusztowań

Treść ogłoszenia:
Firma Nobilum Group zatrudni na stanowisko :
Brygadzista monterów rusztowań - praca w Belgii
Wymagania:

- Komunikatywność.
- Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego lub Flamandzkiego.
- Dyspozycyjność.
- Kurs operatora wózków widłowych dodatkowym atutem.
- Książeczka Montera,
- Prawo jazdy kat.B.
Obowiązki:

- Czytanie planów elewacji i na ich podstawie kompletowanie materiału na dane zlecenie.
- Kierowanie zespołem 3 montażystów.
- Montaż/demontaż rusztowań.
- Układanie materiału na placu.
- Prowadzenie ewidencji materiału
Oferujemy:

- Pracę w zupełnie nowym zespole.
- Bardzo ciekawe perespektywy rozwoju.
- Samochód służbowy wraz z telefonem i Komputerem.
- Wysokie zarobki
Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@nobilum.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Zdjęcie piewsze
Autor: Nobilum Group | 2013-07-24 14:55:51
Email: rekrutacja@nobilum.pl
Telefon: 583032140
Lokalizacja: Dolnośląskie (Cała Polska)