Pan Richard czeka na sympatyczną opiekunkę z Polski!

Treść ogłoszenia:
Miejsce: 66663 Merzig
Poszukujemy Opiekunki dla Pana Richarda od 29.05.2015r.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,

Pan Richard ma 90 lat i mieszka sam i jest samodzielny, wymaga pomocy w codziennych czynnościach przy domu: sprzątanie, gotowanie. Pan lubi długie spacery. Rodzina mieszka w pobliżu i odwiedza podopieczngo. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny dwupokojowy apartament z łazienką, połacznia do polski, dostęp do Interenetu

Obowiązki:
-pomoc w prowadzeniu domu: wspólne robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie czystości,
-dotrzymanie towarzystwa,

Oferujemy:
* Oddzielny apartament z łazienką,
* Czas wolny 1,5h dziennie,
* wyżywienie i zakwaterowanie,
* Internet
* zwrot kosztów przejazdu do 150 euro,
* EKUZ, A1,
* legalne zatrudnienie w stabilnej firmie.

Kontakt:
Zadzwoń do Seniovity!
58-66-77-081 (poniedziałek – piątek 8:00-16:00)
lub pisz maila na adres: opieka@seniovita.pl , a oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy!
Autor: Seniovita | 2015-05-08 09:02:18
Email: opieka@seniovita.pl
Telefon: 0586677081
Lokalizacja: Pomorskie (Gdynia)