Specjalista ds. kontroli jakości

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i wyróżnień, jak np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, Certyfikat wiarygodności biznesowej D&B Poland, Laureat konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 czy Laureat XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI
Cały etat
Umowa o pracę

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży owocowo-warzywnej
- Wykształcenie średnie (mile widziani absolwenci technologii żywienia, towaroznawstwa, rolnictwa)
- Praktyczna znajomość wymagań jakościowych dla produktów świeżych (owoce i warzywa)
- Biegła znajomość Excel, Word
- Mile widziana znajomość programu Subiekt GT
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Komunikatywność
- Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych (nie jest to warunek konieczny)

Obowiązki:
- Ocena jakościowa towaru (owoce, warzywa) na każdym etapie jego obrotu (przyjęcia, zwroty, magazynowanie, sortowanie, wysyłka do klienta)
- Przygotowywanie raportów z przyjęcia towaru, protokołów zwrotu oraz protokołów z kontroli zwróconej dostawy
- Monitorowanie skuteczności zleceń jakościowych podczas sortowania i produkcji oraz usprawnianie procesu
- Czynny udział w tworzeniu narzędzi i procedur z zakresu kontroli jakości
- Tworzenie specyfikacji jakościowo - technicznej produktów
- Współpraca z Sanepid i innymi instytucjami zewnętrznymi,
- Współpraca z Działem Handlowym

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- pracę w pełnym wymiarze godzin, uzależnioną od czasu realizacji dostawy
- solidną podstawę
- atrakcyjny system premiowy
- telefon służbowy
- komputer służbowy
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szereg szkoleń
- ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania swoich CV na adres:

gdansk@wyghrconsulting.pl , z zaznaczeniem w tytule numeru referencyjnego KONT/Spoż/11/GD, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zdjęcie piewsze
Autor: Wyg HR Consulting | 2014-11-04 13:33:48
Email: gdansk@wyghrconsulting.pl
Lokalizacja: Pomorskie (Gdańsk - Zaspa)