Murarz, Austria

ABC Work – Każdego roku pomagamy setkom kandydatów znaleźć pracę w takich krajach jak: Szwajcaria, Niemcy, Austria, Belgia i Holandia.

Miejsce pracy: 5241 Maria Schmolln lub 5020 Salzburg, lub 4810 Gmunden, Austria l

Oferujemy:

*Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (15, 00€ /h. + 26, 40€ *diety netto + darmowe zakwaterowanie)
*austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
*nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
*nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie
*zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
*stała opieka polskiego koordynatora
*pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
*indywidualnie ustalany termin wyjazdu
*ubezpieczenie zdrowotne
*liczba godzin zagwarantowana w umowie
*terminowo wypłacane wynagrodzenie
*dobre warunki pracy, miła atmosfera
*indywidualne podejście do każdego kandydata
*premie za polecenie kandydata do pracy
*13 i 14 pensja

Wymagamy:

*Doświadczenie na ww.stanowisku
*Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
*Własny samochód dostępny na wyjazd
*Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
*Odpowiedzialność, dokładność

Obowiązki:

*wykonywanie murów nośnych.
*wykonywanie ścianek działowych

Numer kontaktowy:

+48 570 221 444

Prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres mailowy:

info@abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”
Zdjęcie piewsze
Autor: ABC Work | 2022-05-31 16:51:47
Email: info@abcwork.eu
Telefon: +48 570 221 444
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)