Opiekunka Osoby Starszej w Niemczech

Treść ogłoszenia:
Pan Manfred czeka na odpowiedzialną opiekunkę z Polski!

Miejsce: Kempen niedaleko Düsseldorfu

Poszukujemy opiekunki dla Pana Manfreda na 2 miesiące, od 11.09.2014 roku

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Opis podopiecznego:

Wiek: 60 lat Wzrost: 195 cm Waga: 100 kg

Pan Manfred jest osobą bardzo komunikatywną. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, kąpieli. Pan Manfred porusza się sam na wózku inwalidzkim, ale sam wstaje z łóżka i siada na wózek, nie trzeba go dźwigać. Pan ma założony cewnik do pęcherza, pielęgniarka przychodzi 2 razy w tygodniu i zmienia opatrunek.

Obowiązki:
prowadzenie domu, gotowanie, zakupy
opieka: mycie, ubieranie, codzienna pielęgnacja. Podopieczny przesypia noce, ale należy być przygotowanym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Oferujemy:
wynagrodzenie 1150 Euro/Netto
wyżywienie i zakwaterowanie
zwrot kosztów przejazdu do 150 Euro
EKUZ
legalne zatrudnienie w stabilnej firmie

Zadzwoń do SenioVity!

58-66-77-081 (poniedziałek-piątek od 8:00 do 16:00)
lub napisz maila na adres: opieka@seniovita.pl, a oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: seniovita.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: Seniovita | 2014-08-20 12:08:41
Email: opieka@seniovita.pl
Telefon: 586677081
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wałbrzych)