Pracownik produkcji/operator wózka widłowego

Treść ogłoszenia:
Randstad oferuje pracę od zaraz!

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/magazynier/operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Tychy – Tereny Przemysłowe

Wymagania:
- chęć i zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole
- motywacja do pracy
- mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowiskach produkcyjnych lub magazynowych

Opis stanowiska:
- praca w systemie III-zmianowym w branży Automotive
- obsługa maszyn
- kontrola jakości
- dla osób zainteresowanych obsługa magazynu, jazda wózkiem widłowym

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na cały etat
- możliwość stałego zatrudnienia w strukturach firmy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy od zaraz!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."
Autor: Randstad Tychy | 2016-07-19 10:59:03
Email: tychy@randstad.pl
Telefon: 32 784 78 53
Lokalizacja: Śląskie (Tychy)