PŁATNY STAŻ W DZIALE HANDLOWYM SPRZEDAŻY SPRZĘTU IT

Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o.
w związku z dynamicznym rozwojem otwiera program stażu.

PŁATNY STAŻ W DZIALE HANDLOWYM SPRZEDAŻY
SPRZĘTU IT

Program stażu jest skierowany do absolwentów handlu, marketingu, reklamy lub kierunków pokrewnych ze sprzedażą, mile widziani są również absolwenci szkół o profilu informatycznym, elektronicznym lub podobnym.

Tradycją organizowanych przez naszą firmę staży jest zatrudnianie najlepszych uczestników.

Wymagania:
Status osoby bezrobotnej
Zarejestrowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej
Kreatywność
Komunikatywność
Swobodne posługiwanie się komputerem
Informatyka jako hobby

Zakres obowiązków:
Sporządzanie złożonych ofert handlowych
Wprowadzanie do systemu dokumentów zakupowych
Wystawienia faktur sprzedażowych
Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów handlowych
Wprowadzanie nowych firm do systemu CRM
Dla najzdolniejszych możliwość kontaktu z klientem ( rozmowy handlowe, negocjacje itd. )

Uczestnicy mają szanse:
Poznać pracę w dziale handlowym
Poznać nowoczesne narzędzia tj. CRM, platformy sprzedaży B2B itd.
Poznać nowoczesne technologie IT tj. komputery, serwery, sieci komputerowe itd.
Poznać strukturę i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa
Przygotować i realizować w ramach firmy projekty autorskie
Uczestniczyć w szkoleniach produktowych vendorów IT ( Fujitsu, HP, Dell itd. )

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w tytule stanowiska na adres poczty elektronicznej:

staz@polsoft.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).”
Autor: Polsoft Engineering Sp. z o.o. | 2015-01-23 11:38:42
Email: staz@polsoft.pl
Lokalizacja: Śląskie (Katowice)