pracownik produkcji w Katowicach

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej z Katowic, poszukujemy osób na stanowisko:
pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyn i urządzeń
-wykonywanie założonych norm produkcyjnych

Oczekiwania:
-wykształcenie minimum zawodowe
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-motywacja i chęć do pracy
-dobry dojazd z Chorzowa, Rudy Śląskiej oraz Mikołowa

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość długoterminowego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do:
Sandra Ficek
mail: sandra.ficek@randstad.pl
Tel. 32 661 42 29

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Autor: Sandra Ficek/ Randstad | 2015-06-19 12:48:07
Email: sandra.ficek@randstad.pl
Telefon: 32 661 42 29
Lokalizacja: Śląskie (Katowice)