Praca na produkcji

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej z branży samochodowej prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownik produkcji.

Zakres obowiązków:
praca przy produkcji szyb samochodowych
przenoszenie szyb
prace manualne

Wymagania:
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub innej pracy fizycznej
dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
nieutrudniony dojazd do Dąbrowy Górniczej Strzemieszyc lub Czeladzi okolic centrum handlowego M1.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy
stawka godzinowa plus premie i dodatki
CV prosimy przesyłać na adres e-mail: marta.lukasik@randstad.pl lub składać w biurze Randstad, ul. Chorzowska 6, Katowice, Tel. (32) 661 42 24.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oferta pracy dotyczy pracy tymczasowej.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Państwa danych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Państwa ofert pracy i ich wykorzystaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugie
Autor: Randstad Sp. z o.o | 2015-12-08 09:49:06
Email: magdalena.lenard@randstad.pl
Telefon: (32) 661-42-24
Lokalizacja: Śląskie (Dąbrowa Górnicza/Czeladź)