OPIEKUN/KA DLA pana Gerharda w Glashuetten-Schlossborn k. Frankfurtu nad Menem.

Centrum Pracy 24 Sp. z o.o. w Gliwicach zajmuje się w głównej mierze opieką osób starszych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA pana Gerharda w Glashuetten-Schlossborn k. Frankfurtu nad Menem.
Oferujemy:
• wynagrodzenie 1350 - 1600 Euro w zależności od kwalifikacji
• legalną pracę na podstawie 1 umowy, składki w Niemczech
• opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
• organizacja i opłata przejazdu
• terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.

Opis zlecenia:
• Pan 77 lat, 80 kg
• Paraliż poprzeczny, niedowład wszystkich kończyń oprócz prawego barku i prawego przedramienia
• Odleżyny
• Zaburzenia snu – 2 x w nocy przekładanie
• Rak
• Cewnik
• Osteoporoza
• Inkontynencja
Podopieczny jest bardzo schorowany, jest winda, specjalne łóżko, specjalny prysznic, materac przeciwodleżynowy. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Zakres obowiązków:
• opieka nad osobą starszą (pomoc w codziennych, prostych pracach domowych)
• pomoc w higienie ciała, ubieraniu, myciu, czesaniu, jedzeniu
• prowadzenie gospodarstwa domowego dla 2 osób
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym +
• osoba niepaląca
• prawo jazdy
• doświadczenie w opiece nad osobami z demencją
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność

TERMIN ZLECENIA: 25.05.2017
MIEJSCE PRACY: Glashuetten-Schlossborn k. Frankfurtu nad Menem.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Pfaff/04/2017 na adres: kontakt@centrumpracy24.com
Kontakt telefoniczny :
Tel. (32) 235-31-72, tel. 883 502 200
Zdjęcie piewsze
Autor: Centrum Pracy 24 | 2017-05-12 15:30:48
Email: biuro@centrumpracy24.com
Telefon: 883502200
Lokalizacja: Pomorskie (Gliwice)