Kierownik Zespołu Sprzedaży

Treść ogłoszenia:
Zakres obowiązków:
• prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
• zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli,
• realizacja planów sprzedaży,
• opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów Firmy,
• zapewnienie prawidłowej realizacji zadań przez zespół,
• prowadzenie szkoleń twardych i miękkich,
Wymagania:
• preferowane wyższe wykształcenie,
• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży,
• doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
• znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych
i majątkowych,
• umiejętności menedżerskie pozwalające na efektywne zarządzanie podległymi pracownikami,
• mile widziane doświadczenie zawodowe w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.
Zapewniamy:
• atrakcyjne warunki finansowe – w tym wysokie prowizje
• cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
• otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji,
• szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń menedżerskich,
• wyjazdy zagraniczne dla najlepszych,
• udział w konferencjach, sympozjach finansowych.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref.: KZK/2013 na adres e-mail: rekrutacja.finanse.torun@gmail.com

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”
Autor: Natalia | 2013-08-23 11:17:18
Email: rekrutacja.finanse.torun@gmail.com
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Toruń)