Spawacz MAG (k/m) - Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Spawacz MAG (k/m)

Miejsce pracy: Twist (Dolna Saksonia), Niemcy

Zakres obowiązków:

● Spawanie wstępnie połączonych elementów
● Przeprowadzanie kontroli jakości
● Kontrola wyników produkcji i ich ewentualna poprawa
● Pielęgnacja i konserwacja maszyn

Wymagania:

● Ukończone wykształcenie zawodowe jako pracownik obróbki metalu (lub wykształcenie w podobnym zakresie lub wieloletnie doświadczenie)
● Gotowość do pracy w soboty w przypadku dużej ilości zamówień
● Niezawodność i dbałość o jakość
● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
● Samodzielność i dokładność
● Sprawność fizyczna i zdolność do pracy pod presją
● Wiedza techniczna w zakresie pracy z maszynami

Oferujemy:

● Interesujący obszar działalności z potencjałem rozwojowym
● Dobrą atmosferę w pracy
● Regularne godziny pracy
● Pełne wsparcie podczas wdrożenia
● Wynagrodzenie początkowe od 14,00 euro do 17,00 euro za godzinę w zależności od kwalifikacji + dodatki
● Długoterminowe zatrudnienie z możliwością przejęcia przez firmę klienta
● Komfortowe zakwaterowanie
● 37,5 h tygodniowo / system 1-zmianowy
● Wallboxy - bezpłatne ładowanie e-samochodów

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50
Zdjęcie piewsze
Autor: ConceptPlus | 2023-08-25 10:54:14
Email: bydgoszcz@cp-personal.com
Telefon: 52/522 80 50
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Twist)