Opiekun/ka starszej Pani z Bargteheide - 01.10.

Treść ogłoszenia:
Miejsce pracy: Niemcy, Bargteheide
Data rozpoczęcia pracy: 01.10.15

Poszukujemy opiekuna/ki do sympatycznej 79-letniej seniorki z Bargteheide, która mieszka z mężem w domku jednorodzinnym. Podopieczna ma 166 cm wzrostu i waży 70 kg. Kobieta w lutym przeszła udar, w związku z czym jedna strona jej ciała jest sparaliżowana i występują zaburzenia mowy. Porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje wyrozumiałej osoby, która pomoże jej przy codziennych czynnościach.

OBOWIĄZKI

przygotowywanie posiłków
robienie zakupów
drobne prace domowe
pomoc przy toalecie i higienie ciała
wsparcie przy transferze
umilanie wolnego czasu rozmową
spacery z podopieczną

WYMAGANIA

komunikatywna znajomość języka niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY
doświadczenie w opiece nad seniorami w Niemczech
predyspozycje do współpracy ze starszą osobą - empatia, wyrozumiałość, cierpliwość
brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz)

OFERUJEMY

Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Miesięczne wynagrodzenie,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
BEZPŁATNY TRANSPORT,
Pełna organizacja wyjazdu,
Kontakt z koordynatorem w Polsce i Niemczech

Czekamy na Twoje zgłoszenie :)
Zdjęcie piewsze
Autor: Winckler Personal | 2015-09-10 16:04:30
Email: praca@wincklerpersonal.pl
Telefon: (22) 620 35 68
Lokalizacja: Mazowieckie (Warszawa)