Pomocnik - Pracownik gospodarczy (k/m) - Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren

Zakres obowiązków:

● Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych

● Wykonywanie różnych prac manualnych (np. malowanie, naprawianie drobnych uszkodzeń itp.)

● Prace porządkowe

Wymagania:

● Umiejętności manualne oraz techniczne

● Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie technicznym

● Znajomość języka niemieckiego mile widziana

● Odpowiedzialność oraz samodzielność

● Prawo jazdy kat. B

● Zdolność do szybkiego przystosowywania się

Co oferujemy:

● Długoterminowe zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy, nie przez agencję!

● Szkolenie wdrożeniowe

● Elastyczny czas pracy na niepełny lub pełny etat

● Atrakcyjne wynagrodzenie od 12 € brutto/h

● Praca w doświadczonym zespole

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50
Zdjęcie piewsze
Autor: ConceptPlus | 2021-09-17 11:57:56
Email: bydgoszcz@cp-personal.com
Telefon: 52/522 80 50
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Lingen/Meppen/Haren)