Kierowca kat. C+E

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierowca kat. C+E (Spotkanie z pracodawcą 23 września w Gliwicach)

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Opis stanowiska:
- przewóz towaru na terenie Ingolstadt
- załadunek i rozładunek samochodu ciężarowego

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. C lub C + E i karta kierowcy
- doświadczenie na w/w stanowisku
- możliwość przyjazdu na spotkanie z pracodawcą 23 września w Gliwicach

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: CE/INGOL/2015
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2015-09-07 19:38:13
Email: logistyka@euro-labora.com
Telefon: +48322703184
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)