OPIEKA NAD PANEM W BAD DURRHEIM - 12.06 - ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

FIRMA ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.
Obecnie poszukujemy opiekunki do Pana w Bad Durrheim (Badenia-Wirtembergia)
TERMIN WYJAZDU: 12.06

Profil Podopiecznego :
Pan Peter ma 75 lat, waży 130 kg, przy wzroście 180 cm. Cierpi na choroby układu krążenia, Ponadto Pan ma cewnik. Podopieczny porusza się przy pomocy balkonika bądź na wózku.
Warunki mieszkaniowe:
Pan mieszka sam w mieszkaniu.
Dla opiekuna/nki:
Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem,TV, osobną łazienkę oraz dostęp do Internetu. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekuna/nki:

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- opróżnianie cewnika
- pomoc w wykonywaniu transferu
- prowadzenie gospodarstwa domowego oraz przygotowywanie posiłków
- dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
- prawo jazdy

Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 388 300
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2017-06-05 12:28:07
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: +48 733 388 300
Lokalizacja: Dolnośląskie (Ołdrzychowice kłodzkie)