DORADCA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH (K/M)

Firma Kaja Budownictwo modułowe jest liderem w produkcji modułowych systemów kontenerowych. Naszymi Klientami są zarówno polskie jak i zagraniczne firmy.
Obecnie zatrudniamy 160 osób i w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Mikołów

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Mile widziane min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programu AutoCad
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoka kultura osobista
• Dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
• Nastawienie na realizację celów
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Motywacja i zaangażowanie w każdy projekt
• Prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:
• Realizacja planów sprzedażowych
• Kompleksowe przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
• Doradztwo w zakresie projektowania (aranżacji przestrzeni użytkowej i doboru parametrów technicznych ofertowanych produktów)
• Sporządzanie umów handlowych
• Kreowanie oraz rozwój długofalowej współpracy z klientami
• Raportowanie działalności z powierzonych obowiązków
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Negocjacje warunków handlowych
• Przygotowanie dokumentacji technicznej na produkcję oraz nadzór nad realizacją projektów

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wygrodzenie wraz z premią oraz prowizją za zrealizowany projekt
• Terminowość wypłaty wynagrodzenia
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju osobistego
• Szeroki pakiet socjalny: wycieczki integracyjne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
• Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Najnowszej generacji narzędzia niezbędne do pracy tj. telefon komórkowy, laptop
• Możliwość korzystania z samochodów służbowych

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą firmą za pośrednictwem http://www.kontenery.info.pl/ oraz na https://www.youtube.com/watch?v=7fMCa29-mh4

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na aplikacji klauzuli o brzmieniu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.09.19997 o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”
Zdjęcie piewsze
Autor: Kaja | 2016-10-17 21:52:42
Email: jagoda1banczyk@gmail.com
Telefon: +48 32 322 11 11
Lokalizacja: Śląskie (Mikołów)