Komisjoner - operator wózka widłowego

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Bodenheim

Opis stanowiska:
- praca na magazynie
- załadunek i wyładunek palet
- obsługa wózka widłowego
- komisjonowanie towarów na regały
- dbanie o porządek w miejscu pracy
- wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator wysokiego składowania/magazynier
- uprawnienia na wózki widlowe
- wykształcenie minimum zawodowe
- własny samochód
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KOM/DE/2015
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2015-08-25 11:02:29
Email: logistyka@euro-labora.com
Telefon: +48324172056
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)