Handlowiec

Zapraszamy osoby poszukujące pracy na stanowisku Promotora marki / Handlowca / Sprzedawcy do złożenia swojego CV.

Lider na rynku elektronicznych papierosów zatrudni pracownika.

Obowiązki:

- doradzanie Klientom z zakresu elektronicznych papierosów dostępnych na stoisku
- dbanie o dobrą reklamę firmy i jej pozytywny wizerunek
- odpowiedzialność za ekspozycję towaru i znajomość dostępnych marek e-papierosów
- budowanie trwałych relacji z Klientami

Wymagania:

- elokwencja, umiejętność budowania relacji interpersonalnych, odwaga w kontakcie z Klientami
- doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
- mile widziane doświadczenie w pracy związanej z nauczaniem lub prowadzeniem szkoleń
- poczucie humoru, pozytywne nastawienie do ludzi

Oferujemy:

- zadowolenie z wykonywanej pracy
- budowanie kariery zawodowej w firmie będącej liderem na rynku
- rozwój zawodowy i osobisty

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o nadesłanie swojego CV na adres: kariera@esmokingworld.com
Autor: Weronika | 2014-07-21 12:22:53
Email: kariera@esmokingworld.com
Lokalizacja: Śląskie (Chorzów)