POSZUKUJEMY KUCHARZA SZCZECIN !

Treść ogłoszenia:
Dla naszego nowego klienta poszukujemy :
Dobrego kucharza do nowej restauracji w Szczecinie z otwartym umysłem .
Opis stanowiska:
• Organizacja pracy kuchni
• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę dań
• Koordynacja zamówień i dostaw towarów, przestrzeganie terminów dostaw i ważności produktów
• Kontrola dostaw produktów pod względem ich jakości i ilości
• Racjonalne gospodarowanie towarem
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza/-ki
• Pomysłowość
• Wykształcenie kierunkowe
• Najwyższy standard pracy oraz perfekcyjne podejście do wykonywanego zawodu i powierzonych obowiązków
• Umiejętność kontrolowania i kalkulacji kosztów
• Umiejętność komunikowania się z pozostałym pracownikami
• Sumienność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i płacowe (do negocjacji)
• Praca w stabilnej i odpowiedzialnej firmie posiadającej długoterminową strategię rozwoju
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń i motywacji stanowiskowej
Bardzo proszę przesyłać aplikacje na adres : kkr@eucbr.pl
T.784495047
Autor: Kamil Krajewski | 2014-05-14 10:49:15
Email: kkr@eucbr.pl
Telefon: 784495047
Lokalizacja: Zachodniopomorskie (Szczecin)