Instalator paneli słonecznych

Treść ogłoszenia:
ABC Work
Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy jako instalator paneli słonecznych.

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą - bądź szukają jej Twoi bliscy - w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

Pilnie poszukujemy instalatora paneli słonecznych!
Obowiązki:
-przygotowanie do prac instalacje elektryczne - panele słoneczne
-wykonywanie prac dekarskich: umieszczanie paneli słonecznych
-instalacja okablowania

Wynagrodzenie;
- 17, 85 €/godzinę
-dodatek za pracę 16 € netto/dzień
-dodatek na dojazdy i odzież według skali
Miejsce:
-region Kortrijk , Belgia
Oferujemy:
-miłą atmosferę w pracy
-dynamiczna i innowacyjna firma
-wyzwanie techniczne
Wymagania:
-minimum 1 rok doświadczenia w instalacji paneli słonecznych
-dokładna praca
-przyjazność dla klienta i komunikatywność
-posiadanie prawa jazdy kat. B

Nie spełniasz wszystkich wymagań?
Nie ma problemu!
Skontaktuj się z nami, a omówimy wszystkie możliwości!
Zdjęcie piewsze
Autor: ABCwork | 2022-10-31 13:58:44
Email: info@abcwork.eu
Telefon: +48 570 221 444
Lokalizacja: Dolnośląskie (Kortrijk)