PŁATNY STAŻ - TŁUMACZENIA, JĘZYKI OBCE

Biuro tłumaczeń i copywritingu obcojęzycznego oferuje płatny staż studentom i absolwentom kierunków filologicznych i translatorskich. Podczas stażu absolwenci i studenci zdobyć mogą cenne doświadczenie w zakresie wykonywania tłumaczeń, referencje lub dokument poświadczający odbycie stażu oraz niewielkie wynagrodzenie.
Najlepsi stażyści po odbyciu stażu zostaną zaproszeni do długoterminowej współpracy z biurem tłumaczeń na lepszych niż w trakcie odbywania praktyki warunkach finansowych.

Wymagania:
Kontynuowanie lub ukończenie studiów filologicznych dowolnego języka obcego lub innych związanych tematycznie z translatoryką.
Rzetelność, terminowość.
Umiejętność poprawnego redagowania tekstów w języku polskim i obcym oraz motywacja do wykonywania tłumaczeń pisemnych.
Stały dostęp do Internetu (tłumaczenia, teksty, wskazówki przesyłane będą online)

Obowiązki:
Terminowe wykonywanie powierzonych zadań z zakresu tłumaczeń (tłumaczenie tekstów dostosowanych poziomem do możliwości studenta/absolwenta).

Miejsce odbywania stażu:
Współpraca w zakresie stażu tłumaczeniowego będzie zdalna. Jest zatem właściwa dla osób, które chcą pracować, pozostając w domu.

Czas trwania stażu:
6 miesięcy, po których najlepszym stażystom zaproponowana będzie stała współpraca.
Forma współpracy:
Swoje prace stażysta wykonywał będzie na podstawie umowy o dzieło, co gwarantuje mu wypłacenia wynagrodzenia za staż po każdym miesiącu współpracy.

Proszę o przesłanie CV oraz napisanie informacji na temat swoich umiejętności językowych. Odpowiadamy jedynie na zgłoszenia zawierające CV.
CV i informacje o sobie należy wysyłać na adres: redakcja.cel@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na część zgłoszeń.
Zdjęcie piewsze
Autor: Barbara | 2014-12-04 22:06:45
Email: redakcja.cel@gmail.com
Telefon: +48900000000
Lokalizacja: Dolnośląskie (Dzierżoniów)