OPIEKA NAD MOBILNYM SENIOREM

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki z dobrą/bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do mobilnego Pana w Oberstdorf (Bawaria)
TERMIN WYJAZDU: od 28.06

Profil Podopiecznego:

Wiek: 75 lat
Waga: 80 kg
Wzrost: 175 cm
Choroby: Pan jest po wylewie, cierpi na demencję. Ponadto Pan ma rozrusznik serca
Mobilność: samodzielny
Warunki mieszkaniowe: Pan mieszka sam w mieszkaniu na 1 piętrze. Pan ma psa.
Dla opiekunki: Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem na parterze oraz osobną łazienkę. Internet może zostać zainstalowany na życzenie opiekunki oraz dostępne mogą być także telefony do Polski. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:

- wsparcie podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych oraz roz- i ubieraniu
- towarzyszenie podczas wizyt u lekarza
- przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu
- spędzanie czasu z podopiecznym (spacery)
- opieka nad psem
- drobne prace ogrodowe

Wymagania:

- dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
- osoba niepaląca

Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + /ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 388 300
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2017-05-19 11:51:17
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: +48 733 388 300
Lokalizacja: Warmińsko mazurskie (Strzelce Opolskie)