Praca dla młodych aktywnych osób. Bardzo dobre zarobki!

Treść ogłoszenia:
Praca dodatkowa dla młodych osób! Bardzo dobre zarobki!

Jesteśmy firmą szkoleniową organizującą kursy z zakresu sportu i rekreacji ruchowej. Promujemy aktywny wypoczynek i inwestujemy w kadrę instruktorską. Działamy na terenie Lublina.

Nawiążemy współpracę z osobami, które chciałyby zarobić co najmniej 500 zł w bardzo krótkim czasie.
Zawieramy z Tobą umowę o dzieło w wersji online (skan) lub papierowej. Umowa zawierana jest na 1, 2 lub 3 miesiące. Może być dowolnie przedłużana.

Zadania zatrudnionej przez nas osoby:
- polecanie naszych usług
- pozyskiwanie klientów
- negocjacje

Dostajesz od nas wszelkie wskazówki. Masz ELASTYCZNY czas pracy. Pracujesz kiedy chcesz.

Nie oczekujemy żadnych wymagań od Ciebie, wystarczą chęci i chwila czasu.

W skrócie, lista kursów, z których wybierasz tylko DWA, które chcesz polecać:

Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w specjalnościach:

Fitness - nowoczesne formy gimnastyki
Kulturystyka / Fitness - ćwiczenia siłowe
Fitness - ćwiczenia psychofizyczne (joga, pilates)
Samoobrona
Sztuki walki - wybór konkretnej dziedziny
Survival - ekstremalne zajęcia w terenie
Taniec
Taniec nowoczesny
Czym się zajmujemy? Szczegóły znajdziesz na stronie KURSY-SPORT.PL. Ceny podanych kursów także na naszej stronie.

W celu pytań, wątpliwości i konkretnych informacji zachęcamy do wysłania do nas wiadomości lub przedzwonienia.

Zachęcamy do skorzystania z oferty! Bardzo łatwa i przyjemna praca dla osób, które nie mają problemów w kontaktach z innymi ludźmi!

Szczegóły w informacji zwrotnej.

PCRR
Zdjęcie piewszeZdjęcie trzecie
Autor: menedżer | 2013-08-01 00:12:40
Email: info@kursy-sport.pl
Telefon: 731411806
Lokalizacja: Lubelskie (Lublin)