Komisjoner - pracownik magazynowy

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze:

Komisjoner - pracownik magazynowy z obsługą skanera lub słuchawek (speak by voice)

Opis stanowiska:
- komisjonowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artykuły spożywcze świeże, suche, mrożone) za pomocą elektrycznych wózków widłowych
- zbieranie zamówień przy pomocy panelu dotykowego i skanera
- obsługa wózków widłowych typu: Jungheinrich
- dbanie o porządek w miejscu pracy
- wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku komisjoner/magazynier z obsługą skanera, panelu dotykowego lub/i słuchawek - minimum 3 miesiące, mile widziane w sklepie spożywczym
- uprawnienia na wózki widlowe
- wykształcenie minimum zawodowe
- własny samochód- mile widziany
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość nadgodzin
- możliwość pracy w weekendy
- dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę w niedziele i święta
- zapewniamy opiekę koordynatora

Zainteresowane kobiety prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim i ) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KOMIS/DE/2013
Autor: Euro Labora | 2013-09-20 15:57:13
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 324172056
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)