Magazynier - operator wózka widłowego - Namysłów

Dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

magazynier

Zakres obowiązków:
• dbanie o powierzone mienie znajdujące się w magazynie oraz zabezpieczenie go przed niszczeniem lub kradzieżą
• terminowe przyjęcia dostaw na magazynie wejściowym
• bieżąca współpraca z innymi działami mająca na celu terminowe przesyłki
• sprawdzanie zgodności stanów magazynowych
• prawidłowy załadunek i rozładunek
• zatwierdzanie oraz kontrola dokumentów wysyłkowych w ustalonym przez przełożonego terminie

Oczekiwania:
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• mile widziane doświadczenie w gospodarce magazynowej i materiałowej
• umiejętność obsługi komputera (MS Office)
• umiejętność pracy w grupie
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
• sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferta:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• dodatki za pracę w sobotę i w niedzielę,
• zwrot części kosztów dojazdu do miejsca pracy,
• możliwość rozwoju i nauki w prężnie rozwijającej się firmie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń!
+48 77 446 10 74
Złóż swoje CV: opole@randstad.pl

Agencja pracy tymczasowej nr 47.
Oferta pracy tymczasowej.
Zdjęcie piewsze
Autor: Randstad | 2016-08-11 16:06:29
Email: opole@randstad.pl
Telefon: +48774461074
Lokalizacja: Opolskie (Namysłów)