Pracownik produkcji w Strzelcach Opolskich

Dla naszego Klienta, firmy z branży chemicznej poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn
• pakowanie produktów do kartonu
• nakładanie nakrętek na butelki
• dbanie o porządek w miejscu pracy
Oczekiwania:
• dyspozycyjność
• chęć do pracy w systemie czterobrygadowym
• pełnoletność
• możliwość pracy na wakacje
Oferta:
• praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• wynagrodzenie 1850 zł brutto plus premia 15% miesięcznie
• prywatna opieka medyczna i karta Multisport po przepracowaniu 1 miesiąca

Czekamy na Twoje CV!
Już pracujesz z Randstad? Poleć znajomego, zapłacimy Ci za to!

Zadzwoń: 693470594 lub napisz maila: paulina.parkola@randstad.pl

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oferta pracy tymczasowej
Zdjęcie piewsze
Autor: Paulina Parkoła | 2016-07-15 22:27:07
Email: paulina.parkola@randstad.pl
Telefon: 693470594
Lokalizacja: Opolskie (Strzelce Opolskie)