Pracownik produkcji Głogówek

Aktualnie Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji, Stolarz, Monter
Lokalizacja: Głogówek

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obowiązki:
- przygotowywanie i zabezpieczenie materiałów
- transport i przygotowanie profili okiennych PCW do obróbki
- wykonywanie ręcznej i mechanicznej obróbki
- nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
- okuwanie i szklenie stolarki okiennej i drzwiowej
- kontrola jakościowa

Wymagania:
- doświadczanie w pracy jako operator maszyn (mile widziane)
- umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami do ręcznej obróbki profili
- umiejętność odczytywania podstawowej dokumentacji technicznej
- obsługa komputera umożliwiająca odczytanie instrukcji z ekranu i zatwierdzenie wykonanej czynności

Oferujemy:
- pracę w systemie dwuzmianowym
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (minimum 1500 zł netto miesięcznie)
- umowę o pracę tymczasową

Kontakt: Anna Pilawka 722100901

Oferta pracy tymczasowej
Agencja Pracy Tymczasowej nr 47
Zdjęcie piewsze
Autor: Anna Pilawka | 2016-07-04 13:36:14
Email: anna.pilawka@randstad.pl
Telefon: 722100901
Lokalizacja: Opolskie (Głogówek)