Zrób taką stronę
w 10 minut
i
zarabiaj na niej

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Krem wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica


Treść ogłoszenia:
Naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia przeznaczony stworzyliśmy z myślą o codziennej pielęgnacji cery z przebarwieniami, narażonej na ich powstawanie podczas ekspozycji na słońce, zmian hormonalnych, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej oraz zmianach zapalnych.

Abyś mogła poczuć niezwykłe działanie naturalnych składników mających właściwości wybielające, połączyliśmy te najcenniejsze – dzięki temu krem wyraźnie i skutecznie rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Intensywnie regeneruje, sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona. Poznaj jego wyjątkowe składniki aktywne!

Biała lilia
Polisacharydy i saponiny zawarte w cebulkach lilii białej wspomagają ochronę skóry przed skutkami promieniowania UV, przez co ograniczają powstawanie plam i hamują starzenie skóry.

Biała trufla
Ekskluzywny składnik bogaty w aminokwasy, witaminy, związki cukrowe i kwasy AHA. Ta unikalna kombinacja pomaga zredukować przebarwienia i plamy, dodatkowo wzmacniając nawilżenie i sprężystość skóry.

Pomidor
Innowacyjny ekstrakt z pomidora jest niezwykle silnym antyoksydantem, przez co zmniejsza ryzyko powstawania plam. Dodatkowo wpływa na redukcję już istniejących przebarwień. Ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze rewitalizuje skórę suchą, szarą, zmęczoną z widocznymi zmianami kolorytu.

Winorośl
Ekstrakt z winorośli Bordeaux o wysokiej zawartości Vitisinu, który wykazuje silne działanie wybielające. Dodatkowo redukuje wielkość i intensywność miejscowych przebarwień.
Zdjęcie piewsze
Autor: Calluna Medica | 2018-06-08 13:49:45
Email: calluna.medica.cosmetics@gmail.com
Telefon: 570528007
Lokalizacja: Opolskie (Opole)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,