Kasjer/Sprzedawca Konin

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KASJERA/KASJERKI W KONINIE

Obowiązki:
-Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
-Obsługa Klienta
-Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Wymagania:
-Książeczka sanitarno – epidemiologiczna (warunek konieczny)
-Odpowiedzialność i zaangażowanie
-Dyspozycyjność

Oferujemy:
-Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
-Bezpłatne szkolenie kasjerskie
-Elastyczny grafik pracy (praca w systemie II zmianowym)
-Stawkę godzinową
-Pracę w markecie na terenie Konina

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w temacie wiadomości KS/Konin.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Autor: InterKadra | 2013-10-14 11:41:06
Email: praca.poznan@interkadra.pl
Lokalizacja: Wielkopolskie (Konin)