KIEROWCA CE NIEMCY

Agencja Pośrednictwa Pracy ATASKA APPDK o numerze rejestru 15510 poszukuje dla swojego kontrahenta pracownika na stanowisko:
Kierowca C,E
Miejsce prac: /Burg/Niemcy/
Nr referencyjny ogłoszenia: ATA/59/2017
Liczba stanowisk: 2 x 2

Wymagania:
-komunikatywny niemiecki
-chęci do pracy
-uczciwość , sumienność, pracowitość
- praca na stałej trasie Niemcy-Czechy
- prawo jazdy C,E 95
Oferujemy:
- Umowę o pracę wynagrodzenie 2500 € brutto + dieta + urlop
- Możliwość korzystania z auta po pracy
- Ubranie robocze
Opis stanowiska:
- praca zawsze w parze
- jedna osoba z dobrą znajomością języka niemieckiego
UMOWA POPISYWANA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ NA NIEMIECKICH WARUNKACH

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesyłanie Cv na adres e- mail:
zarebski.p@appdk.pl

tel. 518 833 594
tel. 518 833 595
W tytule e-maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia oraz nazwę stanowiska , na które Pan/Pani aplikuje.
Do Cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

!!!Agencja Pracy ATASKA APPDK nie pobiera prowizji od pracownika!!!
Zdjęcie piewsze
Autor: Przmek | 2017-02-20 15:10:38
Email: zarebski.p@appdk.pl
Telefon: 518-833-595 / 518-833-594
Lokalizacja: Lubuskie (Szprotawa )