Pani Ina czeka na odpowiedzialną opiekunkę z Polski!

Miejsce: 22869 Schenefeld - Hamburg

Poszukujemy opiekunki dla Pani Iny na 1 miesiąc, od 20 sierpnia 2014 r!

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Opis podopiecznej:
Wiek: 88 l.
Wzrost: 165 cm
Waga: 50 kg
Stopień pielęgnacyjny: 1
Wsparcie pielęgniarzy: tak.

Pani Ina przesypia noce, używa pampersów. Jest osobą leżącą (nie wymaga transferu). Należy pomagać przy posiłkach, zmieniać pampersy, myć. Trzy raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka – kąpię podopieczną.

Obowiązki:
-prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie.
-opieka: mycie, codzienna pielęgnacja, posiłki.

Dodatkowe informacje:
Pani Ina mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem. Rodzina odwiedza podopieczną regularnie.

Oferujemy:
* wynagrodzenie 1100 Euro / Netto,
* wyżywienie i zakwaterowanie,
* zwrot kosztów przejazdu do 150 euro,
* EKUZ,
* legalne zatrudnienie w stabilnej firmie

Kontakt:
58-66-77-082
opieka@seniovita.pl

 Dołącz do załogi SenioVita!
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.seniovita.pl

Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecieZdjęcie czwarte
Autor: SenioVita | 2014-08-12 09:31:24
Email: opieka@seniovita.pl
Telefon: +48586677081
Lokalizacja: Lubuskie (Całe Niemcy)