Pracownik biurowy w dziale logistyki - Niemcy

Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego Klienta, potentata w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:
Pracownik działu logistyki w Niemczech
Miejsce pracy: Grettstadt

Naszym Pracownikom zapewniamy:
• pomoc Konsultanta w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec,
• umowę o pracę na warunkach niemieckich;
• stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami,
• możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
• możliwość rozwoju i osiągnięcia samodzielności w zarządzaniu pracą większej grupy osób

Oczekiwania:
• dobra znajomość języka niemieckiego;
• auto do dyspozycji,
• doświadczenie w pracy na magazynie,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem (związane z branżą produkcyjną/logistyczną będzie dodatkowym atutem) ,
• dobra organizacja pracy,
• gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy,

Zakres obowiązków:
• prowadzenie bieżących spraw logistycznych oraz administracyjno-finansowych
• zarządzanie obiegiem dokumentów i ich archiwizacją
• kontrola jakości
• nadzór nad pracą magazynu (skrzyneczki logistyczne)
• planowanie codziennej pracy oraz dbanie o realizację wyznaczonych celów
• współpraca z innymi działami firmy
• zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu,
• ścisła współpraca z oddziałem firmy w Polsce oraz z klientem w Niemczech,
• wprowadzanie do firmy nowych pracowników (przywitanie, przedstawienie kierowników zmian,
• wskazanie stanowiska pracy, wyjaśnienie zasad pracy,
• pomoc pracownikom w organizowaniu spraw w urzędzie, w bankach, u lekarza na terenie Niemiec,

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim na adres email: milena.ledzion@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

514 429 324

Człowiek. Współpraca. Sukces.
Zdjęcie piewsze
Autor: Mondi Polska | 2017-06-02 15:11:45
Email: milena.ledzion@mondi-polska.pl
Telefon: 793835466
Lokalizacja: Wielkopolskie (Mondi Polska)