Stała praca na magazynie meblowym - Centralne Niemcy!

KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
Operator wózków widłowych z j. niemieckim

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa wózka widłowego: czołowy lub boczny (do 3 pięter wys. składu)
- praca ze skanerami,
- zbieranie towaru z obszaru meblowego

WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózki widłowe
- znajomość j. niemieckiego na poziomie biegłym
- dyspozycyjność

OFERTA:
- stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem
- możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia
- praca od poniedziałku do piątku
- zmiany : 3
- praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%
- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

rekrutacja@ksps.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
Autor: KS Personal Service | 2016-11-21 14:27:34
Email: biuro@ksps.com.pl
Telefon: 618656425
Lokalizacja: Wielkopolskie (Poznań)