Specjalista ds. sprzedaży

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm przemysłu stalowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-sprzedaż produktów i usług firmy
-współpraca i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami
-opracowywanie ofert techniczno-handlowych

Od Kandydatów oczekujemy:

-wykształcenia minimum średniego
-doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B
-łatwości nawiązywania kontaktów
-zaangażowania, samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej
-biegłej znajomości obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),

Nasza oferta:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w renomowanej firmie u ugruntowanej pozycji na rynku

Zapraszamy do składania aplikacji!

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
NR LICENCJI 47

Anna Pilawka
722 100 901
Zdjęcie piewsze
Autor: Anna Pilawka | 2016-06-13 09:26:25
Email: anna.pilawka@randstad.pl
Telefon: 722100901
Lokalizacja: Opolskie (Opole)