operator wózka widłowego

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta opakowań szklanych, w związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
• obsługa wózka widłowego
• prace na magazynie
• transport palet
• prace zlecone przez przełożonego
• dbanie o stan magazynu i prowadzenie dokumentacji z nią związanych
Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe
• motywacja do pracy
• chęć znalezienia stabilnej pracy
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• uprawnienia na obsługę wózka widłowego
Oferujemy:
• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia po 3 miesiącach pracy (preferowane osoby poszukujące stabilnego zatrudnienia)
• szkolenia wdrażające każdego pracownika
• możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• powiększony dodatek za pracę w porach nocnych do 6 zł brutto
• premia roczna w wysokości maksymalnej 3300 zł
• możliwość dokształcania się w języku angielskim w pełni sfinansowanym przez firmę w godzinach pracy
• fundusz socjalny
• ewentualna możliwość dopłaty do relokacji
Osoby zainteresowane ofertą pracy są proszone o wysłanie CV na adres e-mail: aleksandra.michalska@randstad.pl i/lub kontakt telefoniczny 722100901.
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ
Agencja Zatrudnienia nr licencji 47
Zdjęcie piewsze
Autor: Randstad Opole | 2016-05-24 11:04:00
Email: aleksandra.michalska@randstad.pl
Telefon: 722100901
Lokalizacja: Opolskie (Ozimek)